Clubkampioenen

Alle clubkampioenen in de geschiedenis van TVDR

Vanaf 1993 worden alle clubkampioenen bijgehouden. Onderstaand een overzicht:

Heren:

1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017

Dames:

1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017

 

Jongens:

JE 9-10

1993 Stefan van Olst
1994 Jeroen Zon
1995 David van Olst
1996 -
1997 Kevin Jelsma
1998 Casper de Graaf
1999 Joost den Burger
2000 Emile Huisman
2001 Marco van Zutphen
2002 Ricardo Romijn
2003 Brim Tonino
2004 Maik Gijzen
2005 Thomas de Groot
2006 Jesper van Leeuwen
2007 Jesper van Leeuwen
2008 Ruben Kuijlaars
2009 Jay van Santen
2010 Casper Carton
2011 -
2012 Thijmen Hiestand

JE 11-12

1993 Thomas van der Bijl
1994 Marvin Cijntje
1995 Stefan van Olst
1996 -
1997 Wesley Thé
1998 Wesley Thé
1999 Casper de Graaf
2000 Casper de Graaf
2001 Emile Huisman
2002 Niels den Blaauwen
2003 Cees Pijnenburg
2004 Cees pijnenburg
2005 Brim Tonino
2006 Thomas de Groot
2007 Nilesh Badal
2008 Jesper van Leeuwen
2009 Jesper van Leeuwen
2010 Ruben Kuijlaars
2011 Jay van Santen
2012 Joeri Bregman

JE 13-14

1993 Rein Zwolsman
1994 Thomas van der Bijl
1995 Thomas van der Bijl
1996 -
1997 -
1998 Martijn van Beek
1999 David Krijgsman
2000 Kevin Jelsma
2001 Jimmy Schaffrath
2002 Jimmy Schaffrath
2003 Thijs Nieuwerbroek
2004 Cees Pijnenburg
2005 Andrew Beaten
2006 Brim Tonino
2007 Kenny Bon
2008 Jesper van Leeuwen
2009 Martijn Wilms
2010 Jesper van Leeuwen
2011 Sven den Exter
2012 Ruben Kuijlaars

JE 15-16-17

1993 Eduardo Zwetsloot
1994 Eduardo Zwetsloot
1995 Rein Zwolsman
1996 -
1997 -
1998 Martijn van Beek
1999 Danny Charité
2000 Danny Charité
2001 Glenn Resodihardjo
2002 Kevin Jelsma
2003 Kevin Jelsma
2004 Jerry Mansveld
2005 Martin Onderwater
2006 Wesley Haaksma
2007 Brim Tonino
2008 Maik Gijzen
2009 Brim Tonino
2010 Nilesh Badal
2011 Kay van der Vliet
2012 Martijn Wilms

 

Meisjes:

ME 9-10

1993 Claudia Mesker
1994 -
1995 -
1996 -
1997 -
1998 Denise Achenbach
1999 Nadina Verbaarschot
2000 Lianne van Staveren
2001 Felicia Pohlert
2002 Nin wattimena
2003 Nin Wattimena
2004 -
2005 -
2006 Milou van der Klift
2007 Jamie Jillissen
2008 Anchena Badal
2009 Lyse van Wijk
2010 Julia Bouwmeester
2011 Annemaj van Leeuwen
2012 -

ME 11-12

1993 Josina Mantjes
1994 Josina Mantjes
1995 Laksmi van der Wart
1996 -
1997 -
1998 Audrey van Dam
1999 Danise Achenbach
2000 Marjolein Buys
2001 Nadina Verbaarschot
2002 Eunice Liauw Joen Sim
2003 Eunice Liauw Joen Sim
2004 Nin Wattimena
2005 Sanne Koemeester
2006 -
2007 Jamie Jillissen
2008 -
2009 Jamie Jillissen
2010 Amber de Vries
2011 Annemaj van Leeuwen
2012 Annemaj van Leeuwen

ME 13-14

1993 -
1994 -
1995 Daniëlle Bossers
1996 -
1997 -
1998 Marieke Pet
1999 Esther van Sprakelaar
2000 Sandra Waaijer
2001 Denise Achenbach
2002 Yakima Poulus
2003 Kim Koemeester
2004 Eunice Liauw Joen Sim
2005 Felicia Pohlert
2006 Nin Wattimena
2007 Sanne Koemeester
2008 Jamie Jillissen
2009 Jamie Jillissen
2010 Jamie Jillissen
2011 -
2012 -

ME 15-16-17

1993 -
1994 -
1995 -
1996 -
1997 -
1998 -
1999 -
2000 -
2001 -
2002 -
2003 Sandra Waaijer
2004 Sandra Waaijer
2005 Kim Koemeester
2006 Nin wattimena
2007 Nin wattimena
2008 Shandra de Graff
2009 Nin Wattimena
2010 Jamie Jillissen
2011 Zawadi Fulani
2012 Milou van der Klift

  

Tenniskids:

Vanaf 2013 wordt er gespeeld volgens het "Tenniskids" systeem. Hierdoor zijn er jaarlijks verschillende categorieën. Dikgedrukt zijn de clubkampioenen bij de jeugd.

2013: Shayan Desrath (rood mix), Kyvan Rietkerk (oranje mix), Bas Bregman & Manouk Jillissen (groen), Jay van Santen (geel jongens) en Sven den Exter & Annemaj van Leeuwen (blauw).

2014: Lina Ilahi (oranje mix), Daniël Soomers (groen mix), Jesper de Jong & Lyse van Wijk (geel) en Jay van Santen (blauw). 

2015: Quinn Andre (rood mix), Tudor Gabriel Bucataru (oranje mix), Lina Ilahi & Duncan van Gelderen (groen), Jesper de Jong (geel), Lyse van Wijk & Jesper van Leeuwen (blauw) .

2016: Tudor Gabriel Bucataru (groen mix), Ivet Stancheva & Bas Bregman (groen), Jay van Santen & Annemaj van Leeuwen (blauw) .

 


Ogenblik a.u.b. ...