Najaarscompetitie - Teamindeling

Voorlopige teamindeling KNLTB Najaarscompetitie 2018
(hier kunnen geen rechten aan ontleend worden)

Donderdagavond 8&9-competitie

1e klasse - Afdeling 1

Dekker Rokkeveen 1

Anna Poryadina  
Rob Barzilay  
Martin Haighton  
Ellis Damen  
   
   
   
Wedstrijden en stand

Donderdagavond 8&9-competitie

2e klasse - Afdeling 34

Dekker Rokkeveen 2

Philippe Versijp  
Roland Starmans  
Martine Starmans  
Diana Gitis  
   
   
   
Wedstrijden en stand

Vrijdagavond Gemengd dubbel 17+

1e klasse - Afdeling 10

Dekker Rokkeveen 1

Fred Luxemburg  
Anja Luxemburg  
Righard den Blaauwen  
Karin van Damme  
Errol Tahaparij  
Frank van der Linden  
Maaike den Blaauwen  
Wedstrijden en stand

Vrijdag Gemengd dubbel 17+

2e klasse - Afdeling 8

Dekker Rokkeveen 2

Shira Mes  
Ivanka Schaaij-Mulder  
Reggy Lobry  
Gert Nieuwland  
   
   
   
Wedstrijden en stand

Vrijdagavond Gemengd dubbel 35+

2e klasse - Afdeling 39

Dekker Rokkeveen 1

Susanne Huygens  
Jessica Maes  
Dennis Ravensbergen  
Ralph van Vark  
Caroline Buitenhek  
   
   
Wedstrijden en stand

Vrijdagavond Dames dubbel 17+

3e klasse - Afdeling 10

Dekker Rokkeveen 1

Stephanie Gouka  
Sadia Helgers  
Petra Lakerveld  
Mirjam Stroeve  
Selma Cenin  
   
   
Wedstrijden en stand

Vrijdagavond Dames dubbel 17+

3e klasse - Afdeling 7

Dekker Rokkeveen 2

Gerda van 't Bosch  
Joyce van Benthem-Ras  
Petra van den Bosch  
Nicoline Elsink  
Marese Dijken  
   
   
Wedstrijden en stand

Vrijdagavond Heren dubbel 17+

3e klasse - Afdeling 4

Dekker Rokkeveen 1

Roeland Rotee  
Daan Bregman  
Friso van Gelderen  
Harry Goorman  
   
   
   
Wedstrijden en stand

Zaterdag Gemengd dubbel 17+

2e klasse - Afdeling 3

Dekker Rokkeveen 1

Shirley Mulder-Schaaij  
John Bijster  
Shira Mes  
Pauline de Winter  
Reggy Lobry  
Jeffrey de Roo  
   
Wedstrijden en stand

Zaterdag Gemengd dubbel 17+

2e klasse - Afdeling 1

Dekker Rokkeveen 2

Mei Lie Lim  
Gert Nieuwland  
Petra van Winden  
Roald Jongejan  
Jan Pieter Romein  
Janneke Elfferich  
   
Wedstrijden en stand

Zaterdag Gemengd dubbel 17+

4e klasse - Afdeling 6

Dekker Rokkeveen 3

Daniella Roels-Fowler  
Riens van Hertum  
Ben Noorlander  
Sharon Sidoel  
Gianni Kasanpawiro  
Radjen Jagesar  
   
Wedstrijden en stand

Zaterdag Heren 17+

1e klasse - Afdeling 16

Dekker Rokkeveen 1

Bart Imhoff  
Sebastiaan Van Dijk  
Jesper van Leeuwen  
David Tromp  
   
   
   
Wedstrijden en stand

Zondag Gemengd

3e klasse - Afdeling 3

Dekker Rokkeveen 1

Rogier van Kuijk  
Nathalie van Schie  
Siew-Loon Ooi  
Mitchel van Schie  
Felicia Pohlert  
Vincent de Zwaan  
   
Wedstrijden en stand

Zondag Heren

4e klasse - Afdeling 2

Dekker Rokkeveen 1

Menno van Benthem  
Dennis Bosgieter  
Benno Kneppers  
Dylan Timisela  
Marc Roels  
Julius Diks  
   
Wedstrijden en stand

Klik hier voor de indeling van de jeugdteams

Ogenblik a.u.b. ...