Voorjaarscompetitie - Teamindeling

Voorlopige teamindeling KNLTB Voorjaarscompetitie 2018
(hier kunnen geen rechten aan ontleend worden)

Zaterdag mix 1 (1e klasse)

Frank van der Linden
Josina Mantjes
Peter Carton
Yessica Zwetsloot
Bianca Rademaker
 
 
 

Zaterdag mix 2 (2e klasse)

Shira Mes
Shirley Mulder
Pauline de Winter
John Bijster
Reggy Lobry
 
 
 

Zaterdag mix 3 (3e klasse)

Roald Jongejan
Mei Lie Lim
Jan Pieter Romein
Gert Nieuwland
Janneke Elfferich
Petra van Winden
 
 

Zaterdag mix 4 (3e klasse)

Sadia Helgers
Elke Schols-Verbaarschot
Roland Remmerswaal
Lilian Immerzeel
Marcel Stroeve
Walter Remmerswaal
 
 
 

Zaterdag mix 5 (4e klasse)

Sharon Sidoel
Radjen Jagesar
Daniëlla Roels-Fowler
Walter van Dorp
Gianni Kasanpawiro
 
 
 

Zaterdag heren 1 (3e klasse)

Richard Spaans
Righard den Blaauwen
Edwin Schuchmann
Ron de Graaff
Eric Jan Daatselaar
 
 
 

Zaterdag heren 2 (4e klasse)

John van Rijn
Errol Tahaparij
Michel van Duin
Rick van der Lubbe
Guido van Leeuwen
 
 
 

Zaterdag heren 1 35+ (2e klasse)

Saron Jawahier
Riens van Hertum
René van Leuken
Ben Noorlander
Roeland Rotee
Maikel Fris
 
 

Zondag mix 1 (2e klasse)

Shandra de Graaff
Sanne Bakker
Enzo van der Heijden
Xavier van de Heijden
 
 
 
 

Zondag mix 2 (4e klasse)

Amanda Romijn
Esther van Sprakelaar
Jay van Santen
Nilesh Badal
 
 
 
 

Zondag mix 3 (4e klasse)

Annemaij van Leeuwen
Julia Bouwmeester
Stephanie Jalink
Casper Carton
Danny Leow
Joeri Bregman
 
 

Zondag mix 4 (6e klasse)

Maaike den Blaauwen
Don-Adelio van Eerde
Rogier van Kuijk
Nathalie van Schie
Mitchel van Schie
Siew Loon Ooi
Felicia Pohlert
 

Zondag heren 1 (2e klasse)

Derwin van den Berg
Ferry Janmaat
Tim Schweig
Niels den Blaauwen
Danny Charite
 
 
 

Zondag heren 2 (3e klasse)

Jesper van Leeuwen
Emanuel Prins
Sebastiaan van Dijk
Bart Imhoff
 
 
 
 

Zondag heren 4 (7e klasse)

Dennis Bosgieter
Menno van Benthem
Marc Roels
Dylan Timisela
Julius Diks
Martijn Jansen
 
 

Donderdagavond 8&9 1 (2e klasse)

Anna Poryadina
nog onbekend
nog onbekend
 
 
 
 
 

Vrijdagavond damesdubbel 1 (1e klasse)

José Koemeester
Wilma Noort
Karin van Damme
Thea Oudmaijer
Elisa Leijenhorst
Anja Luxemburg-den Blauuwen

Vrijdag damesdubbel 2 (3e klasse)

Marese Dijken
Petra van den Bosch
Gerda van 't Bosch
Hester Homburg
Joyce van Benthem-Ras
Nicoline Elsink

Vrijdag mix 1 (3e klasse)

Susanne Huygens
Jessica Maes
Caroline Buitenhek
Dennis Ravensbergen
Benno Kneppers
Ralph van Vark

Vrijdag mix 2 (3e klasse)

Stephanie Gouka
Petra Lakerveld
Daan Bregman
Friso van Gelderen
Remco van de Togt
 

Klik hier voor de indeling van de jeugdteams

Ogenblik a.u.b. ...