Voorjaarscompetitie - Teamindeling

Voorlopige teamindeling KNLTB Voorjaarscompetitie 2019
(hier kunnen geen rechten aan ontleend worden)

Zaterdag mix 1

Ferry Janmaat
Dyan Soudant
Kay van der Vliet
Tanja van Aggelen
Esther Dubbeling
Twan Poppeliers
 

Zaterdag mix 2

Frank van der Linden
Josina Mantjes
Peter Carton
Yessica Zwetsloot
Bianca Rademaker
 
 

Zaterdag mix 3

Shirley Mulder-Schaaij
John Bijster
Shira Mes
Pauline de Winter
Reggy Lobry
Jeffrey de Roo
 

Zaterdag mix 4

Jan Pieter Romein
Roald Jongejan
Mei Lie Lim
Gert Nieuwland
Petra van Winden
Janneke Elfferich
 

Zaterdag mix 5

Sadia Helgers
Elke Schols-Verbaarschot
Roland Remmerswaal
Lilian Immerzeel
Marcel Stroeve
Walter Remmerswaal
 

Zaterdag mix 6

Radjen Jagesar
Daniëlla Roels-Fowler
Sharon Sidoel
Marc Roels
Jakob Kamminga
 
 

Zaterdag heren 1

Mitchel van Schie
Righard den Blaauwen
Richard Spaans
Edwin Schuchmann
Eric-Jan van Daatselaar
 
 

Zaterdag heren 2

Rick van der Lubbe
Arne den Exter
Errol Tahaparij
Randolf Ancher
Guido van Leeuwen
John van Rijn
Michel van Duin

Zaterdag heren 1 35+

Saron Jawahier
Riens van Hertum
Ben Noorlander
Walter van Dorp
Ed van Koert
 
 

Zondag mix 1

Shandra de Graaff
Sanne Bakker
Enzo van der Heijden
Xavier van der Heijden
 
 

Zondag mix 2

Esther van Sprakelaar
Amanda Romijn
Sabine de Kraa
Nilesh Badal
Jay van Santen
 

Zondag mix 3

Annemaj van Leeuwen
Stephanie Jalink
Danny Leow
David Tromp
Vincent de Zwaan
 

Zondag heren 1

Tim Schweig
Ferry Janmaat
Danny Charite
Niels den Blaauwen
Derwin van den Berg
 

Zondag heren 2

Casper Carton
Joeri Bregman
Bart Imhoff
Sebastiaan van Dijk
Tamas Geczy
 

Zondag heren 3

Bas Bregman
Roy van Velzen
Jesper de Jong
Jayden Tjong
Daniel Ducheyne
Jeevan Donati Gokoel

Zondag heren 4

Menno van Benthem
Dylan Timisela
Gianni Kasanpawiro
Julius Diks
Marc Roels
 

Zondag dames 1

Ivet Stancheva
Lena Beckx
Maarit Kans
Lina Ilahi
 
 

Zondag dames 2

Siew-Loon Ooi
Nathalie van Schie
Maaike den Blaauwen
Felicia Pohlert
 
 

Zondag dames 3

Sabine van Kessel
Caroline Meijer
Noa Bogaart
Emma Dekker
Enoa Marten
 

Donderdagavond 8&9 1

Philippe Versijp
Roland Starmans
Martine Starmans
Martin Exterkate

Vrijdag mix 1

Gert Nieuwland
Ivanka Schaaij-Mulder
Reggy Lobry
Jeffrey de Roo
Pauline de Winter
Shira Mes

Vrijdag mix 2

Jessica Maes
Caroline Buitenhek
Susanne Huygens
Dennis Ravensbergen
Ralph van Vark
 

Vrijdag mix 3

Daan Bregman
Stephanie Gouka
Petra Lakerveld
Friso van Gelderen
Remco van der Togt
 

Vrijdag mix 4

Garry Sollis
Roeland Rotee
Mirjam Stroeve
Albert Wijman
Anna Poryadina
 

Vrijdagavond damesdubbel 1

José Koemeester
Wilma Noort
Anja Luxemburg
Thea Oudmaijer
 
 

Vrijdag damesdubbel 2

Petra van den Bosch
Marese Dijken
Nicoline Elsink
Joyce Ras
Gerda van 't Bosch
Hester Homburg

Klik hier voor de indeling van de jeugdteams

Ogenblik a.u.b. ...