Voorjaarscompetitie - Baanschema

Baan 1

13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00 Mix 1
17:30  

Baan 2

13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00  
17:30  

Baan 3

13:00 Heren 35+
14:30 Heren 35+
16:00 Heren 35+
17:30  

Baan 4

13:00 Heren 35+
14:30 Heren 35+
16:00  
17:30  

Baan 5

13:00 Heren 1
14:30 Heren 1
16:00 Heren 1
17:30  

Baan 6

13:00 Heren 1
14:30 Heren 1
16:00 Heren 1
17:30  

Baan 7

13:00  
14:30  
16:00  
17:30  

Baan 8

13:00  
14:30  
16:00  
17:30  
Baancommissaris: Frank van der Linden - (06) 5146 3551

Baan 1

13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00 Mix 2
17:30  

Baan 2

13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00  
17:30  

Baan 3

13:00 Mix 4
14:30 Mix 4
16:00 Mix 4
17:30

Baan 4

13:00 Mix 4
14:30 Mix 4
16:00
17:30  

Baan 5

13:00 Mix 3
14:30 Mix 3
16:00 Mix 3
17:30

Baan 6

13:00 Mix 3
14:30 Mix 3
16:00
17:30

Baan 7

13:00 Mix 5
14:30 Mix 5
16:00 Mix 5
17:30

Baan 8

13:00 Mix 5
14:30 Mix 5
16:00
17:30
Baancommissaris: Reggy Lobry.

Baan 1

13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00 Mix 1
17:30  

Baan 2

13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00
17:30

Baan 3

13:00 Heren 2
14:30 Heren 2
16:00 Heren 2
17:30

Baan 4

13:00 Heren 2
14:30 Heren 2
16:00 Heren 2
17:30

Baan 5

13:00 Heren 1
14:30 Heren 1
16:00 Heren 1
17:30  

Baan 6

13:00 Heren 1
14:30 Heren 1
16:00 Heren 1
17:30

Baan 7

13:00 Heren 35+
14:30 Heren 35+
16:00 Heren 35+
17:30

Baan 8

13:00 Heren 35+
14:30 Heren 35+
16:00
17:30
Baancommissaris: Frank van der Linden - (06) 5146 3551.

Baan 1

13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00 Mix 2
17:30  

Baan 2

13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00
17:30

Baan 3

13:00 Mix 4
14:30 Mix 4
16:00 Mix 4
17:30

Baan 4

13:00 Mix 4
14:30 Mix 4
16:00
17:30  

Baan 5

13:00 Mix 3
14:30 Mix 3
16:00 Mix 3
17:30

Baan 6

13:00 Mix 3
14:30 Mix 3
16:00
17:30  

Baan 7

13:00 Mix 5
14:30 Mix 5
16:00 Mix 5
17:30

Baan 8

13:00 Mix 5
14:30 Mix 5
16:00
17:30
Baancommissaris: Reggy Lobry.

Baan 1

13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00 Mix 2
17:30

Baan 2

13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00 Mix 1
17:30

Baan 3

13:00 Mix 4
14:30 Mix 4
16:00 Mix 4
17:30

Baan 4

13:00 Mix 4
14:30 Mix 4
16:00
17:30  

Baan 5

13:00 Mix 3
14:30 Mix 3
16:00 Mix 3
17:30

Baan 6

13:00 Mix 3
14:30 Mix 3
16:00
17:30

Baan 7

13:00 Heren 35+
14:30 Heren 35+
16:00 Heren 35+
17:30

Baan 8

13:00 Heren 35+
14:30 Heren 35+
16:00
17:30
Baancommissaris: Reggy Lobry

Baan 1

13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00 Mix 1
17:30  

Baan 2

13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00
17:30  

Baan 3

13:00 Heren 2
14:30 Heren 2
16:00 Heren 2
17:30

Baan 4

13:00 Heren 2
14:30 Heren 2
16:00 Heren 2
17:30  

Baan 5

13:00 Heren 1
14:30 Heren 1
16:00 Heren 1
17:30  

Baan 6

13:00 Heren 1
14:30 Heren 1
16:00 Heren 1
17:30  

Baan 7

13:00 Mix 5
14:30 Mix 5
16:00 Mix 5
17:30

Baan 8

13:00 Mix 5
14:30 Mix 5
16:00
17:30
Baancommissaris: Frank van der Linden - (06) 5146 3551

Baan 1

13:00 Heren 1
14:30 Heren 1
16:00 Heren 1
17:30

Baan 2

13:00 Heren 1
14:30 Heren 1
16:00 Heren 1
17:30  

Baan 3

13:00 Mix 3
14:30 Mix 3
16:00 Mix 3
17:30

Baan 4

13:00 Mix 3
14:30 Mix 3
16:00
17:30  

Baan 5

13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00 Mix 2
17:30

Baan 6

13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00
17:30

Baan 7

13:00 Heren 35+
14:30 Heren 35+
16:00 Heren 35+
17:30

Baan 8

13:00 Heren 35+
14:30 Heren 35+
16:00
17:30  
Baancommissaris: Righard den Blaauwen.

Baan 1

8:30 Groen 2-2 (134)
10:00 Groen 2-2 (134)
11:30 Heren 1
13:00 Heren 1
14:30 Heren 1
16:00  

Baan 2

8:30 Groen 2-2 (134)
10:00 Groen 2-2 (134)
11:30 Heren 1
13:00 Heren 1
14:30 Heren 1
16:00  

Baan 3

8:30 Groen 2-2 (134)
10:00 Mix 3
11:30 Mix 3
13:00 Mix 3
14:30 Mix 3
16:00 Mix 3

Baan 4

8:30 Groen 2-2 (134)
10:00 Mix 3
11:30 Mix 3
13:00 Heren 3
14:30
16:00 Mix 3

Baan 5

8:30  
10:00 Jeugd mix t/m 17
11:30 Jeugd mix t/m 17
13:00 Jeugd mix t/m 17
14:30 Jeugd mix t/m 17
16:00

Baan 6

8:30 Jeugd mix t/m 14
10:00 Jeugd mix t/m 17
11:30 Jeugd mix t/m 17
13:00 Jeugd mix t/m 17
14:30 Jeugd mix t/m 17
16:00  

Baan 7

8:30 Jeugd mix t/m 14
10:00 Jeugd mix t/m 14
11:30 Jongens t/m 17
13:00 Jongens t/m 17
14:30 Jongens t/m 17
16:00

Baan 8

8:30 Jeugd mix t/m 14
10:00 Jeugd mix t/m 14
11:30 Jongens t/m 17
13:00 Heren 3
14:30 Jongens t/m 17
16:00 Heren 3

Baan 9

8:30 Jeugd mix t/m 14
10:00
11:30 Jongens t/m 17
13:00 Heren 3
14:30 Heren 3
16:00 Heren 3
Baancommissaris: Ferry Janmaat

Baan 1

8:30  
10:00 Mix 1
11:30 Mix 1
13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00
17:30

Baan 2

8:30  
10:00 Mix 1
11:30 Mix 1
13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00
17:30

Baan 3

8:30  
10:00 Meisjes t/m 17
11:30 Meisjes t/m 17
13:00 Meisjes t/m 17
14:30 Heren 2
16:00 Heren 2
17:30 Heren 2

Baan 4

8:30  
10:00 Meisjes t/m 17
11:30 Meisjes t/m 17
13:00 Meisjes t/m 17
14:30 Heren 2
16:00 Heren 2
17:30 Heren 2

Baan 5

8:30
10:00 Meisjes t/m 14
11:30 Mix 2
13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00 Mix 2
17:30

Baan 6

8:30 Groen 2.1 (135)
10:00 Meisjes t/m 14
11:30 Mix 2
13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00 Mix 2
17:30

Baan 7

8:30 Groen 2.1 (135)
10:00 Meisjes t/m 14
11:30 Mix 4
13:00 Mix 4
14:30 Mix 4
16:00 Mix 4
17:30

Baan 8

8:30 Groen 2.1 (135)
10:00 Groen 2.1 (135)
11:30 Mix 4
13:00 Mix 4
14:30 Mix 4
16:00 Mix 4
17:30

Baan 9

8:30 Groen 2.1 (135)
10:00 Groen 2.1 (135)
11:30 Meisjes t/m 14
13:00 Meisjes t/m 14
14:30 Meisjes t/m 14
16:00
17:30
Baancommissaris: Bart Imhoff

Baan 1

8:30 Groen 2-2 (134)
10:00 Groen 2-2 (134)
11:30 Heren 1
13:00 Heren 1
14:30 Heren 1
16:00  

Baan 2

8:30 Groen 2-2 (134)
10:00 Groen 2-2 (134)
11:30 Heren 1
13:00 Heren 1
14:30 Heren 1
16:00  

Baan 3

8:30 Groen 2-2 (134)
10:00 Mix 3
11:30 Mix 3
13:00 Mix 3
14:30 Mix 3
16:00 Mix 3

Baan 4

8:30 Groen 2-2 (134)
10:00 Mix 3
11:30 Mix 3
13:00 Heren 3
14:30
16:00 Mix 3

Baan 5

8:30  
10:00 Jeugd mix t/m 17
11:30 Jeugd mix t/m 17
13:00 Jeugd mix t/m 17
14:30 Jeugd mix t/m 17
16:00

Baan 6

8:30 Jeugd mix t/m 14
10:00 Jeugd mix t/m 17
11:30 Jeugd mix t/m 17
13:00 Jeugd mix t/m 17
14:30 Jeugd mix t/m 17
16:00  

Baan 7

8:30 Jeugd mix t/m 14
10:00 Jeugd mix t/m 14
11:30 Jongens t/m 17
13:00 Jongens t/m 17
14:30 Jongens t/m 17
16:00

Baan 8

8:30 Jeugd mix t/m 14
10:00 Jeugd mix t/m 14
11:30 Jongens t/m 17
13:00 Heren 3
14:30 Jongens t/m 17
16:00 Heren 3

Baan 9

8:30 Jeugd mix t/m 14
10:00
11:30 Jongens t/m 17
13:00 Heren 3
14:30 Heren 3
16:00 Heren 3
Baancommissaris: Ferry Janmaat

Baan 1

8:30  
10:00 Mix 1
11:30 Mix 1
13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00
17:30 Heren 2

Baan 2

8:30  
10:00 Mix 1
11:30 Mix 1
13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00
17:30 Heren 2

Baan 3

8:30  
10:00 Mix 4
11:30 Mix 4
13:00 Mix 4
14:30 Mix 4
16:00 Mix 4
17:30

Baan 4

8:30  
10:00 Mix 4
11:30 Mix 4
13:00 Meisjes t/m 14
14:30 Heren 2
16:00 Mix 4
17:30

Baan 5

8:30
10:00 Meisjes t/m 14
11:30 Mix 2
13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00 Mix 2
17:30

Baan 6

8:30 Groen 2.1 (135)
10:00 Meisjes t/m 14
11:30 Mix 2
13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00 Mix 2
17:30

Baan 7

8:30 Groen 2.1 (135)
10:00 Meisjes t/m 14
11:30 Meisjes t/m 14
13:00 Meisjes t/m 14
14:30 Heren 2
16:00 Heren 2
17:30

Baan 8

8:30 Groen 2.1 (135)
10:00 Groen 2.1 (135)
11:30 Meisjes t/m 17
13:00 Meisjes t/m 17
14:30 Meisjes t/m 17
16:00 Heren 2
17:30

Baan 9

8:30 Groen 2.1 (135)
10:00 Groen 2.1 (135)
11:30 Meisjes t/m 17
13:00 Meisjes t/m 17
14:30 Meisjes t/m 17
16:00
17:30
Baancommissaris: Bart Imhoff

Baan 1

8:30  
10:00 Mix 1
11:30 Mix 1
13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00
17:30

Baan 2

8:30  
10:00 Mix 1
11:30 Mix 1
13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00
17:30

Baan 3

8:30  
10:00 Meisjes t/m 14
11:30 Meisjes t/m 14
13:00 Meisjes t/m 14
14:30 Heren 2
16:00 Heren 2
17:30 Heren 2

Baan 4

8:30  
10:00 Meisjes t/m 14
11:30 Jongens t/m 17
13:00 Meisjes t/m 14
14:30 Heren 2
16:00 Heren 2
17:30 Heren 2

Baan 5

8:30 Groen 2.1 (135)
10:00 Mix 2
11:30 Mix 2
13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00 Mix 2
17:30

Baan 6

8:30 Groen 2.1 (135)
10:00 Mix 2
11:30 Mix 2
13:00 Jongens t/m 17
14:30 Jongens t/m 17
16:00 Mix 2
17:30

Baan 7

8:30 Groen 2.1 (135)
10:00 Groen 2.1 (135)
11:30 Jongens t/m 17
13:00 Jongens t/m 17
14:30 Jongens t/m 17
16:00
17:30

Baan 8

8:30 Groen 2.1 (135)
10:00 Groen 2.1 (135)
11:30 Meisjes t/m 17
13:00 Meisjes t/m 17
14:30 Meisjes t/m 17
16:00
17:30

Baan 9

8:30
10:00 Meisjes t/m 14
11:30 Meisjes t/m 17
13:00 Meisjes t/m 17
14:30 Meisjes t/m 17
16:00
17:30
Baancommissaris: Bart Imhoff

Baan 1

8:30
10:00 Mix 3
11:30 Mix 3
13:00 Mix 3
14:30 Heren 1
16:00 Heren 1
17:30 Heren 1

Baan 2

8:30
10:00 Mix 3
11:30 Mix 3
13:00 Mix 3
14:30 Heren 1
16:00 Heren 1
17:30 Heren 1

Baan 3

8:30
10:00 Jeugd mix t/m 17
11:30 Jeugd mix t/m 17
13:00 Jeugd mix t/m 17
14:30 Jeugd mix t/m 17
16:00
17:30

Baan 4

8:30
10:00 Jeugd mix t/m 17
11:30 Jeugd mix t/m 17
13:00 Jeugd mix t/m 17
14:30 Jeugd mix t/m 17
16:00
17:30

Baan 5

8:30 Groen 2-2 (134)
10:00 Jeugd mix t/m 14
11:30 Jeugd mix t/m 14
13:00 Jeugd mix t/m 14
14:30 Mix 3
16:00
17:30

Baan 6

8:30 Groen 2-2 (134)
10:00 Jeugd mix t/m 14
11:30 Jeugd mix t/m 14
13:00 Jeugd mix t/m 14
14:30 Mix 3
16:00  
17:30

Baan 7

8:30 Groen 2-2 (134)
10:00 Mix 4
11:30 Mix 4
13:00 Mix 4
14:30 Mix 4
16:00 Mix 4
17:30

Baan 8

8:30 Groen 2-2 (134)
10:00 Groen 2-2 (134)
11:30 Mix 4
13:00 Mix 4
14:30 Heren 3
16:00 Heren 3
17:30 Heren 3

Baan 9

8:30
10:00 Groen 2-2 (134)
11:30 Mix 4
13:00
14:30 Heren 3
16:00 Heren 3
17:30 Heren 3
Baancommissaris: Maaike den Blaauwen

Baan 1

8:30  
10:00 Mix 1
11:30 Mix 1
13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00
17:30

Baan 2

8:30  
10:00 Mix 1
11:30 Mix 1
13:00 Mix 1
14:30 Mix 1
16:00
17:30

Baan 3

8:30  
10:00 Jeugd mix t/m 14
11:30 Jeugd mix t/m 14
13:00 Jeugd mix t/m 14
14:30 Heren 2
16:00 Heren 2
17:30 Heren 2

Baan 4

8:30  
10:00 Jeugd mix t/m 14
11:30 Jeugd mix t/m 14
13:00 Jeugd mix t/m 14
14:30 Heren 2
16:00 Heren 2
17:30 Heren 2

Baan 5

8:30
10:00 Mix 2
11:30 Mix 2
13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00
17:30

Baan 6

8:30
10:00 Mix 2
11:30 Mix 2
13:00 Mix 2
14:30 Mix 2
16:00
17:30

Baan 7

8:30
10:00 Jongens t/m 17
11:30 Jongens t/m 17
13:00 Jongens t/m 17
14:30 Heren 3
16:00 Heren 3
17:30 Heren 3

Baan 8

8:30
10:00 Jongens t/m 17
11:30 Jongens t/m 17
13:00 Jongens t/m 17
14:30 Heren 3
16:00 Heren 3
17:30 Heren 3

Baan 9

8:30
10:00
11:30
13:00
14:30
16:00
17:30
Baancommissaris: Bart Imhoff

Team 8&9 speelt op de volgende dagen, vanaf 19:00 uur, op baan 1 en 2:

  • 05-04-2018
  • 17-05-2018
  • 31-05-2018

Baan 1

19:00 Mix 1
20:30 Mix 1

Baan 2

19:00 Mix 1
20:30 Mix 1

Baan 3

19:00 Dames 2
20:30 Dames 2

Baan 4

19:00 Dames 2
20:30 Dames 2
Baancommissaris: team captain mix 1

Baan 1

19:00 Dames 1
20:30 Dames 1

Baan 2

19:00 Dames 1
20:30 Dames 1

Baan 3

19:00 Mix 2
20:30 Mix 2

Baan 4

19:00 Mix 2
20:30 Mix 2
Baancommissaris: team captain Dames 1

Baan 1

19:00 Mix 1
20:30 Mix 1

Baan 2

19:00 Mix 1
20:30 Mix 1

Baan 3

19:00 Dames 2
20:30 Dames 2

Baan 4

19:00 Dames 2
20:30 Dames 2
Baancommissaris: team captain mix 1

Baan 1

19:00 Dames 1
20:30 Dames 1

Baan 2

19:00 Dames 1
20:30 Dames 1

Baan 3

19:00 Mix 2
20:30 Mix 2

Baan 4

19:00 Mix 2
20:30 Mix 2
Baancommissaris: team captain Dames 1
Geen thuisspelende teams

Baan 1

19:00 Dames 1
20:30 Dames 1

Baan 2

19:00 Dames 1
20:30 Dames 1

Baan 3

19:00 Dames 2
20:30 Dames 2

Baan 4

19:00 Dames 2
20:30 Dames 2

Baan 5

19:00 Mix 1
20:30 Mix 1

Baan 6

19:00 Mix 1
20:30 Mix 1

Baan 7

19:00 Mix 2
20:30 Mix 2

Baan 8

19:00 Mix 2
20:30 Mix 2
Baancommissaris: team captain Dames 1

Baan 1

19:00 Dames 1
20:30 Dames 1

Baan 2

19:00 Dames 1
20:30 Dames 1

Baan 3

19:00 Dames 2
20:30 Dames 2

Baan 4

19:00 Dames 2
20:30 Dames 2

Baan 5

19:00 Mix 2
20:30 Mix 2

Baan 6

19:00 Mix 2
20:30 Mix 2
Baancommissaris: team captain Dames 1

Ogenblik a.u.b. ...